• INWESTYCJA ZREALIZOWANA
  STARY WILANÓW / BIEDRONKI 96
  Inwestycja objeła budowę domu jednorodzinnego czterolokalowego z podpiwniczeniem, które stanowi garaż podziemny. Inwestycja zrealizowana jest ze środków własnych spółki bez udziału finansowania zewnętrznego, księga wieczysta działki nie jest obciążona.


  FUNKCJA

  Na kondygnacji podziemnej zlokalizowano wspólny garaż na osiem samochodów, po dwa miejsca dla każdego lokalu oraz wydzielone pomieszczenia techniczne. W części nadziemnej każdego domu na kondygnacji parteru zlokalizowano strefy dzienne budynków: salon, kuchnię, hall wejściowy, węzeł sanitarny. Na kondygnacji piętra zlokalizowano trzy sypialnie, dwie łazienki i garderoby, hall komunikacyjny. Na kondygnacji otwartego poddasza użytkowego – w projekcie zaznaczonego jako antresola – aranżację pozostawiono nabywcom wg projektu indywidualnego. Powierzchnia antresoli nie wlicza się do powierzchni użytkowej całego domu.

  KONSTRUKCJA

  Dom o konstrukcji tradycyjnej, ściany murowane gr. 25cm z pustaków ceramicznych max, stropy żelbetowe wylewane na budowie, ostatni strop - antresoli - drewniany.

  ELEWACJE

  Fragmenty elewacji w systemie lekkim mokrym: z zewnątrz ocieplenie 15 cm styropianem elewacyjnym twardym, kolorystyka w odcieniach szarości i kości słoniowej, fragmenty elewacji okładane płytami granitowymi. Stolarka okienna i drzwiowa drewniana w kolorze antracytowym. Parapety zewnętrzne granitowe. Szyby termiczne. Drzwi garażowe w kolorze stolarki. Obróbki blacharskie z blachy stalowej powlekanej w kolorze grafitowym.

  DACH

  Więźba dachowa drewniana, ocieplenie wełną mineralną 20 cm, pokrycie: dachówka cementowa, kolor antracytowy. Kosze rynnowe i rury rynnowe spustowe z blachy stalowej. Odprowadzenie wody opadowej do studni chłonnych na terenie działki.

  REALIZACJA

  Budowa rozpoczęła się w lipcu 2011, zakończyła w sierpniu 2013.

  INSTALACJE

  W zaprojektowanym obiekcie przewidziano następujące instalacje w obrębie budynku: instalacja wod. kan. i c.c.w., instalacja grzewcza c.o., instalacja elektryczna, instalacja domofonowa (połączenie z bramą zewnętrzna), instalacje teletechniczne (telefon, telewizja kablowa, alarm). Kotłownie w kubaturze budynku na kondygnacji podziemnej oddzielne dla każdego segmentu, kotły gazowe Buderus dwufunkcyjne.

  ZAGOSPODAROWANIE TERENU

  Wykonano dojazd z ul.Biedronki do garażu podziemnego oraz dojścia do budynków na terenie działki wyłożonego kostką betonową w kolorze szarym, ogrodzenia wraz z bramą i furtką. Poszczególne ogródki przy segmentach wydzielone wewnętrznym ogrodzeniem. Dojście do segmentów oświetlone stojącymi latarniami ogrodowymi. Wykonano podstawowe nasadzenia o charakterze szpalerowym oraz trawniki.

  MEDIA

  Projektowany budynek położony jest w zasięgu istniejącej infrastruktury sieci elektrycznej, wodociągu, gazociągu miejskiego i kanalizacji. Wykonano wszystkie dostępne przyłącza do sieci miejskich.

  WŁASNOŚĆ

  Zgodnie z zapisami planu miejscowego dla Wilanowa w rejonie ulicy Biedronki dopuszcza się lokalizowanie domów jednorodzinnych, maksymalnie czterolokalowych. Po zakończonej inwestycji została założona księga wieczysta dla całej działki powstałej z połączenia działek przy Biedronki 96 nr ew 23 i Sielanki 15A nr ew 18/1 o łącznej powierzchni 1148 m.kw. W księdze wieczystej procentowe udziały mają właściciele wszystkich 4 lokali. Oprócz tego założone zostały księgi wieczyste oddzielne dla każdego lokalu.

 • ZDJĘCIA© 2012 LANDOOR ARCHITEKTURA, INC.ALL RIGHTS RESERVED SITE BY INDIVISUAL.CO