• INWESTYCJA ZREALIZOWANA
  STARY WILANÓW / RUMIANA
  inwestycja obejmowała budowę domu jednorodzinnego i domu jednorodzinnego dwulokalowego, w sumie trzy jednostki mieszkaniowe, bez podpiwniczenia.
  POWIERZCHNIE LOKALI
  Powierzchnia całkowita działki Dom Powierzchnia użytkowa domu
  1250 m2 nr 1 około 305 m2
  nr 2 około 250 m2
  nr 3 około 220 m2


  FUNKCJA

  Domy dwupiętrowe z poddaszem użytkowym, garaże na w sumie 5 samochodów na kondygnacji parteru.

  KONSTRUKCJA

  Dom o konstrukcji tradycyjnej, ściany murowane gr. 25cm z pustaków ceramicznych max, stropy żelbetowe monolityczne.

  ELEWACJE

  Z zewnątrz ocieplenie 15 cm styropianem elewacyjnym twardym, kolor biały, fragmenty elewacji okładane kostką granitową. Stolarka okienna i drzwiowa drewniana. Drzwi garażowe w kolorze stolarki.

  DACH

  Więźba dachowa drewniana, ocieplenie wełną mineralną 20 cm, pokrycie: dachówka ceramiczna, kolor ceglasty. Kosze rynnowe i rury rynnowe spustowe z blachy stalowej. Odprowadzenie wody opadowej do studni chłonnych na terenie działki.

  REALIZACJA

  Budowa rozpoczęła się w maju 2006.

  Zakończenie inwestycji 2007.

  INSTALACJE

  W obiekcie wykonano następujące instalacje w obrębie budynku: instalacja wod. kan. i c.c.w., instalacja grzewcza c.o., instalacja elektryczna, instalacja domofonowa (połączenie z bramą zewnętrzna), instalacje teletechniczne (telefon, telewizja kablowa, alarm). Kotłownia w kubaturze budynku na kondygnacji parteru. Zastosowano ogrzewanie za pomocą pomp ciepła.

  ZAGOSPODAROWANIE TERENU

  Wykonano dojście i dojazd do budynku na terenie działki wyłożone kostką granitową, wykonano ogrodzenie wraz z bramą i furtką. Zaprojektowano i wykonano ogród wraz z systemem automatycznego podlewania.

  MEDIA

  Wykonano wszystkie dostępne przyłącza do sieci miejskich.

  WŁASNOŚĆ

  Zgodnie z zapisami planu miejscowego dla Wilanowa w rejonie ulicy Rumianej dopuszcza się lokalizowanie domów jednorodzinnych, maksymalnie czterolokalowych. Po zakończonej inwestycji założono księgi wieczyste oddzielne dla każdego lokalu i wspólną dla działki.

 • ZDJĘCIA INWESTYCJI
  • Rumiana

  • Rumiana
  • Rumiana

© 2012 LANDOOR ARCHITEKTURA, INC.ALL RIGHTS RESERVED SITE BY INDIVISUAL.CO