• PLANOWANE INWESTYCJE
  WILANÓW ZAWADY / WŁÓKI
  Inwestycja obejmuje budowę osiedla - zespołu jedenastu budynków mieszkalnych jednorodzinnych dwulokalowych, piętrowych z poddaszem nieużytkowym. Usytuowanie poszczególnych budynków wg planu zagospodarowania. Wszystkie budynki według projektu powtarzalnego. W każdym budynku zlokalizowano po dwa lokale mieszkalne symetryczne względem siebie. Dodatkowo budynek nr 12 jednorodzinny jednolokalowy również wg projektu powtarzalnego. W sumie 23 jednostki mieszkalne.
  Uwaga: w założeniach powstaną domy energooszczędne o parametrach zbliżonych do domu pasywnego, bardzo dobrze zaizolowane termicznie, z zaprojektowanym systemem wentylacji mechanicznej z rekuperacją, ogrzewane pompami ciepła.
  POWIERZCHNIE LOKALI
  Powierzchnia całkowita działki Powierzchnia całkowita jednej działki Powierzchnia użytkowa jednego domu
  18.335 m2 około 650 m2 około 150 m2

  FUNKCJA

  Domy jednopiętrowe z poddaszem użytkowym, garaże w każdym domu na 2 samochody na kondygnacji parteru.

  KONSTRUKCJA

  Dom o konstrukcji tradycyjnej, ściany murowane gr. 25cm z pustaków ceramicznych max, stropy żelbetowe monolityczne.

  ELEWACJE

  Z zewnątrz ocieplenie 15 cm styropianem elewacyjnym twardym, kolor w odcieniach beżu, fragmenty elewacji okładane cegłą licową. Stolarka okienna i drzwiowa drewniana. Drzwi garażowe w kolorze stolarki.

  DACH

  Więźba dachowa drewniana, ocieplenie wełną mineralną 20 cm, pokrycie: blacha stalowa imitująca dachówkę ceramiczną, kolor ceglasty. Kosze rynnowe i rury rynnowe spustowe z blachy stalowej. Odprowadzenie wody opadowej do studni chłonnych na terenie działki.

  INSTALACJE

  Projektuje się wykonać następujące instalacje w obrębie budynków: instalacja wod. kan. i c.c.w., instalacja grzewcza c.o., instalacja elektryczna, instalacja domofonowa (połączenie z bramą zewnętrzna), instalacje teletechniczne (telefon, telewizja kablowa, alarm), instalacja wentylacji mechanicznej. Kotłownia w kubaturze budynku na kondygnacji parteru. Rozważane jest zastosowanie ogrzewania za pomocą pomp ciepła.

  ZAGOSPODAROWANIE TERENU

  Projektuje się wykonanie wspólnej drogi dojazdowej, którą stanowi działka 9/1, dojazdu do garażów oraz dojścia do budynków na terenie poszczególnych działek, wspólnego ogrodzenia wraz z bramą i furtką z recepcja i pomieszczeniem ochrony dla całego terenu.

  MEDIA

  Projektowany zespół budynków położony jest w zasięgu istniejącej infrastruktury sieci elektrycznej. Planuje się wykonanie studni indywidualnych wierconych do zasilenia budynków w wodę do celów bytowych. Kanalizacja: odprowadzenie ścieków do indywidualnych szamb szczelnych. Ogrzewanie: indywidualne pompy ciepła z dolnym źródłem w postaci studni głębinowych wierconych.

  WŁASNOŚĆ

  Zgodnie z zapisami planu miejscowego dla Wilanowa w rejonie ulicy Włóki dopuszcza się lokalizowanie domów jednorodzinnych, maksymalnie dwulokalowych. Po zakończonej inwestycji założone zostaną księgi wieczyste oddzielne dla każdego lokalu i wspólnie dla działek.

  REALIZACJA

  Pozwolenie na budowę: Decyzja nr 41/WIL/08 z dn. 18.01.2008

 • WIZUALIZACJE
  • Widok od strony zachodniej Widok od strony zachodniej

  • Widok od strony wschodniej Widok od strony wschodniej

  • Widok perspektywiczny od zachodu Widok perspektywiczny od zachodu

  • Widok perspektywiczny od wschodu Widok perspektywiczny od wschodu
  PLANY LOKALI
  • Rzuty parteru i piętra Rzut parteru Rzut piętra


© 2012 LANDOOR ARCHITEKTURA, INC.ALL RIGHTS RESERVED SITE BY INDIVISUAL.CO